1 میلیون تومان

ارایه وایت لیبل

سایت فروش آنلاین پرواز و هتل و ...

با نام و لوگوی آژانس شما

وایت لیبل چیست؟

اگر به اطراف خودتان نگاه کنید شاید هیچ عنصری از زندگی نیست که تحت تأثیر تکنولوژی قرار نگرفته باشد. حتی سبک زندگی سنتی برای بقای خود در برخی جاها از تکنولوژی و مدرنیته استفاده کرد است. تمامی حوزه‌‌های کسب‌وکار هم از تکنولوژی‌های جدید و مخصوصاً تکنولوژی دیجیتالی استفاده کرده‌اند و بهتر شده‌اند و اگر صنعتی یا کسب‌وکاری بخش دیجیتالی خود را ایجاد نکرده باشد توان رقابت و باقی ماندن را از دست داده است. صنعت گردشگری از حوزه‌هایی است که به طور عمیقی با دیجیتالی شدن عجین شده است و مخصوصاً بازاریابی دیجیتالی در این صنعت نقش زیادی دارد. این روزها برای خیلی از افراد و مسافران تصور این صنعت بدون وبسایت‌ها و سرویس‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما و تور و هتل و یا نرم‌افزارهای زیادی که در سفر کاربرد دارند، کابوس است. اگر یک آژانس مسافرتی هستید و هنوز وارد فضای دیجیتال نشده‌اید، از کم شدن مشتریانتان تعجب نکنید. فرض کنید مجریان یک مسابقه‌ی برنامه نویسی یا ورزشی از یک برند تولید لباس بخواهند که لباس‌هایی با لوگوی خود مسابقات تولید کنند تا شرکت کنندگان از آن استفاده کنند. در این صورت هم شرکت تولید لباس، می‌تواند حجم زیادی لباس بفروشد و هم مجریان مسابقه لباسی به لوگوی مسابقات را به شرکت‌کنندگان داده‌اند. در این مثال لباس ها وایل لیبل هستند. به عبارتی خیلی ساده، وایت لیبل محصول یا کالایی است که یک شرکت بزرگ و عمده تولید می‌کند و یک شرکت ثانویه، بازاریابی آن محصول را انجام می‌دهد، مشتریان را پیدا می‌کند و محصول را تحت برند خود به فروش می‌رساند.

وایت لیبل پرواز ، هتل ، قطار و... چیست؟

وایت لیبل پرواز
وایت لیبل هتل
وایت لیبل قطار
وایت لیبل بیمه

وایت لیبل یک قالب آماده و ساده از یک سایت جستجوگر و رزرواسیون خدمات گردشگری می باشد که امکان فروش اینترنتی را به آژانس های مسافرتی می دهد. در اصل وایت لیبل نوعی نمایندگی فروش یک تامین کننده بزرگ محسوب می شود که کاربر (مسافر) در سایتی با آدرس، نام و نشان خود آژانس، خرید را انجام می دهد و منافع فروش خدمات موجود دروایت لیبل بین دو شرکت تقسیم می شود. در واقع در وایت لیبل تمامی اطلاعات آژانس شما اعم از لوگو،شماره تماس،آدرس، رنگ سازمانی و ... در سایت بارگزاری می شود و از آنجا به بعد شما ظرف دقایقی صاحب یک سایت آماده می شوید . وایت لیبل راهکاری کامل، آسان و کارآمد برای هر نوع آژانس مسافرتی می باشد که مایل به فروش آنلاین محصولات گردشگری (فروش بلیط، رزرو هتل، ، بلیط قطار ، بیمه واتوبوس و ...) از طریق وبسایت است. با این راهکار، وبسایت شما به فرآیند رزرو هتل، و ارائه‌ی بسته‌های مسافرتی و پرواز پاسخ آنی می دهد. بنابراین با پیاده‌سازی این فناوری بر روی وب سایت شما، آن را پویاتر و فعالتر خواهید داشت و خدماتی کاملاٌ آنلاین به مشتریان خود ارائه خواهید کرد. در حال حاضر راهکار وایت لیبل (White Label) از نظر اقتصادی و زمانی مقرون به صرفه‌ترین راهکار در بازار برای آژانس هایی است که قصد دارند با حداقل هزینه فروش اینترنتی خود را راه اندازی کنند!

هفت ترانه با رزرواسیون آنلاین سفرتیک تاکنون افتخار همکاری و پیاده سازی این سرویس را برای بسیاری از آژانس های معتبر در این عرصه را داشته است

امکانات وایت لیبل پرواز های داخلی و خارجی (جهت ارائه به آژانس های مسافرتی)

 • امکان تغییر رنگ قالب
 • امکان تغییر عکس پیش زمینه
 • ارائه بالا ترین کمیسیون در پرواز ها
 • صدور بلیط با نام و لوگوی آژانس شما
 • امکان اضافه کردن شبکه های اجتماعی
 • امکان تغییر قالب های متفاوت با برترین متد های سئو
 • صدور آنلاین بلیط
 • فعال سازی یک روزه
 • امکان ارائه تخفیف به اعضا
 • نمایش ۱۰۰٪ پرواز داخلی و خارجی( سیستمی و چارتری)
 • امکان روکشی مبلغ دلخواه در پرواز های داخلی چارتری
 • وایت لیبل هتل داخلی و خارجی،بیمه،اتوبوس ... بزودی

در خبرنامه ما عضو شوید تا از تخفیف های شگفت انگیز ما باخبر شوید